Garaże blaszane małopolska

3 września, 2020 Wyłączone przez admin

Każdy właściciel samochodu dba o niego najlepiej jak potrafi. Nie od dziś wiadomo, że auto, które jest regularnie garażowane ma dużo wyższą wartość niż takie, które cały rok stoi przed domem. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na budowę przydomowego garażu. Nawet jeśli posiadamy działkę koszt budowy murowanego garażu może okazać się bardzo wysoki. Dużo lepszym rozwiązaniem może okazać się postawienie blaszanego garażu. 

Zalety blaszanych garaży

Przede wszystkim garaże blaszane są dużo tańsze od murowanych. Za gotowy blaszany garaż zapłacimy nawet około 1300 zł. Cena jest oczywiście zależna od wielkości i wyposażenia garażu. W ofertach firm specjalizujących się w produkcji takich garaży znajdziemy również dużo droższe modele nie odbiegające standardem od najbardziej nowoczesnych garaży murowanych.

Dodatkowo na postawienie takiego garażu nie musimy mieć żadnych dodatkowych pozwoleń, a tym samym oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas. Garaż blaszany można zamówić w gotowej formie, więc tak naprawdę pozostaje nam wskazać miejsce ustawienia i już możemy z niego korzystać. Kiedy mamy dość odśnieżania naszego samochodu najlepszą opcją będzie inwestycja w garaż blaszany Małopolska słynie z dużych i długotrwałych opadów śniegu. Bez wątpienia przy domu na działce u podnóża gór idealnym rozwiązaniem będzie inwestycja w blaszany garaż. 

Na co zwrócić uwagę kupując garaż blaszany

Najważniejszy jest oczywiście jego rozmiar. Przede wszystkim musi się on zmieścić na naszej działce. Po drugie musi pomieścić nasz samochód. Dobrze jest uwzględnić dodatkową przestrzeń na składzik. Dzięki temu w garażu będziemy mogli zmieścić nie tylko samochód, ale na przykład przechowywać rowery. Garaże blaszane różnią się między sobą również rodzajami drzwi. Część z nich ma dwoje drzwi otwieranych na zewnątrz. W bardziej nowoczesnych i nieco droższych opcjach montuje się jedne duże drzwi otwierane wahadłowo. To ciekawa opcja, szczególnie jeśli mamy niewiele miejsca . Producenci prześcigają się w rodzajach stosowanej blachy i kolorystyce. Na rynku można znaleźć oferty garaży blaszanych do złudzenia przypominających drewniane. Opcji jest naprawdę bardzo wiele.